+420 377 249 659
+420 602 296 010

O nás

u nás každý motorista kutil nebo řemeslník nalezne:

V prodejně barev a laků jsou schopni na několika míchacích strojích nabídnout namíchání všech možných druhů barev v nepřeberném množství odstínů v podstatě na všechny druhy u nás provozovaných automobilů. Je zde možnost si vybrat jak syntetické barvy určené na levnější vozy, tak barvy akrylátové, které jsme schopni namíchat již od 1 dcl. Samozřejmostí je velký výběr pomocných přípravků pro lakýrníky jako jsou tmely, brusné papíry, plniče, krycí pásky a další přípravky. Zde také obdržíte velký výběr barev ve sprejích i možnost namíchané barvy do sprejů naplnit.

V prodejně Motochema nabízíme velké množství autodoplňků, autokosmetiky jak českých výrobců Coyote, Velvana, Avion, tak i značky MA-FRA, TURTLE WAX, STP, SLICK, GOLD EGLE, i olejů Texaco.
Dále autopotahy různé tmely a lepidla. Zde také obdržíte největší výběr střešních nosičů a nosičů kol i lyží.

Na co se firma zvláště specializovala jsou tažná zařízení. Lze bez nadsázky říci, že takový výběr a takové ceny není možné najít nikde jinde.

Část tažných zařízení má firma ihned k dodání a není-li na skladě požadovaný typ, firma jej v co možná nejkratším termínu zajistí. Další výhodou je, že u firmy zakoupené tažné zařízení je možné si zde nechat ihned odborně namontovat. O spokojenosti zákazníků svědčí již stovky namontovaných tažných zařízení.

Velkou výhodou je možnost parkování přímo před prodejnou.

Historie prodejny:

     - od roku 1991 - založena firma Nej...Motochema Rudolf Hubač

     - od roku 2018 se firma převedla do sítě prodejen AAA barvy s.r.o. (skupina COLORLAK)

     - od roku 2019 se firma přejmenovala z AAA barvy s.r.o. na COLORLAK barvy s.r.o. (skupina COLORLAK) 

 

Kontaktujte nás

Provozovna - Hubač NejMotochema s.r.o. Slovanská 74, Plzeň
+420 377 249 659
+420 602 296 010

Po-Pá: 7:00 - 17:00h
So: 8:00 - 12:00h

Kde nás najdete

Provozovna - Hubač NejMotochema s.r.o.