Hubač NejMotochema s.r.o.
+420 377 249 659
+420 602 296 010

Fulltextové vyhledávání

O nás

Firma Rudolf Hubač Nej... Motochema změnila svůj název na Hubač NejMotochema s.r.o., ale nezměnila svůj sortiment a přístup k zákazníkům - slouží motoristům již od roku 1991. Za tu dobu si vydobyla v povědomí zákazníků své jméno a proto je také často navštěvována těmito zákazníky, kteří hledají odbornou obsluhu, slušné jednání a velmi přijatelné ceny. Sortiment, který tato firma nabízí je velmi obsáhlý a nelze vše na těchto webových stránkách vyjmenovat.

Ve své prodejně barev a laků jsou schopni na několika míchacích strojích nabídnout namíchání všech možných druhů barev v nepřeberném množství odstínů v podstatě na všechny druhy u nás provozovaných automobilů. Je zde možnost si vybrat jak finské syntetické barvy určené na levnější vozy, tak barvy akrylátové, které jsme schopni namíchat již od 1 dcl. Samozřejmostí je velký výběr pomocných přípravků pro lakýrníky jako jsou tmely, brusné papíry, plniče, krycí pásky a další přípravky. Zde také obdržíte velký výběr barev ve sprejích i možnost namíchané barvy do sprejů naplnit.

V prodejně Motochema nabízíme velké množství autodoplňků, autokosmetiky jak českých výrobců Coyote, Velvana, Avion, tak i značky MA-FRA, TURTLE WAX, STP, SLICK, GOLD EGLE, i olejů Texaco.

Dále autopotahy různé tmely a lepidla. Zde také obdržíte největší výběr střešních nosičů a nosičů kol i lyží.

Na co se firma zvláště specializovala jsou tažná zařízení. Lze bez nadsázky říci, že takový výběr a takové ceny není možné najít nikde jinde.

Část tažných zařízení má firma ihned k dodání a není-li na skladě požadovaný typ, firma jej v co možná nejkratším termínu zajistí. Další výhodou je, že u firmy zakoupené tažné zařízení je možné si zde nechat ihned odborně namontovat. O spokojenosti zákazníků svědčí již stovky namontovaných tažných zařízení.

Velkou výhodou je možnost parkování přímo před prodejnou.

Závěrem lze říci, že heslo firmy „Nej... je i pro Vás nej”, má trvalou platnost a je i cílem všech zaměstnanců.

V roce 2018 jsme se stali součástí společnosti AAA Barvy s.r.o., člena skupiny COLORLAK.

 

Kontaktujte nás

Provozovna - Hubač NejMotochema s.r.o. Slovanská 74, Plzeň
+420 377 249 659
+420 602 296 010

Po-Pá: 7:00 - 17:00h
So: 8:00 - 12:00h

Kde nás najdete

Provozovna - Hubač NejMotochema s.r.o.